Aktualności Oferta Kontakt

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tutaj Państwo wszystkie możliwe informacje o naszej dzialalności. Po zapoznaniu się z ofertą zapraszamy do hurtowni i sklepu.

Obecnie zapraszamy Państwa do samoobsługowej hali cash&carry o powierzchni 1000 m2 gdzie sprawdzony i wykwalifikowany personel pomoże w wyborze i zakupie towarów, a wybierać jest w czym...

W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 4000 pozycji, a wieloletnie doświadczenie oraz wypracowana pozycja na rynku pozwalają na uzyskanie odpowiednio konkurencyjnych i atrakcyjnych wzorów i cen. Każdy prowadzący działalność handlową, niezależnie czy jest to wyspecjalizowany sklep, kiosk, czy stoisko handlowe znajdzie u nas bogaty wybór towarów, które zainteresują jego klientów. Jako lojalny partner handlowy prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż hurtową, zaopatrujemy Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, jak i województw ościennych, towar dowozimy własnym transportem, oraz prowadzimy sprzedaż akwizycyjną poprzez przedstawicieli handlowych, którzy regularnie odwiedzają Klientów z ciągle aktualizowaną ofertą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich stałych jak i nowych Klientów do zakupów w naszej hurtowni, my ze swej strony dołożymy wszelkich starań aby współpraca układała się jak najlepiej i przynosiła obopólne korzyści oraz satysfakcję.

Jeśli nie mogą Państwo odwiedzić nas osobiście prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy odwiedzi Was, przedstawiciel handlowy z aktualną ofertą.